loading
+90 532 315 89 92
+90 533 732 37 20
  • Rideo, artık Akdeniz'de'

  • Rideo

Size özel fırsat ve avantajlardan faydalanmak için lütfen e-bülten'e abone olunuz. Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun

Telefonla Rezervasyon Yapmak İstermisiniz?

  • +90 533 732 37 20
  • +90 533 732 37 20

3 adımda kolay araç kiralama

  • Tarih ve Yer Seçin
  • Size Uygun Aracı Seçin
  • Aracınızı Adınıza Ayırtın

Sosyal Medya Takip

Kaçırılmayacak birbirinden güzel fırsatlar için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi sakın unutmayın.

SIK SORULAN SORULAR

5 günü geçen kiralamalarımızda kilometre sınırlamamız yoktur, sınırsız km seçeneği geçerlidir.
Araçlarımız segmentine göre 800 TL ile 2000 TL arasında muafiyetli kaskoludur, istenmesi durumunda full kasko ile de temin edilebilir. Herhangi bir kaza durumunda, sürücüler arasında tutulan kaza tutanağı, polis raporu veya karakoldan alınan rapor yeterlidir. Evrakların eksiksiz tamamlanması durumunda kaza ile ilgili ekstra ücret talep edilmez.
Kiralık arabanın arızalanması durumunda bölgeye bağlı olarak 7/24 ücretsiz yol yardım hizmetimiz vardır. Arızalı araç eğer yola devam edemeyecek durumda ise, araç servise çekildikten en geç 72 saat içerisinde arızalı araç yerine muadil araç tedarik edilir.
Aracın çalınması durumunda aracın orijinal kontak anahtarı, ruhsatı ve polis tarafından tutulan çalıntı raporu tarafımıza teslim edildikten sonra araç kiralayanın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Eksik evrak olması halinde veya aracın anahtarı ile kaybı halinde müşteri sorumluluğu bulunmaktadır. Kiralama sözleşmesi ilgili detayları içermektedir.

Araç bedeli ve provizyon hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kiralama bedeli kredi kartınızdan tahsil edilirken , kiralama gün ve araç marka/modeline bağlı olarak kredi kartınızdan provizyon tahsil edilir. Provizyon bedeli, olası trafik cezaları/köprü geçişleri, otopark vb . bedelleri içermek üzere kredi kartınızdan bloke edilmektedir. Provizyon bedelinde KKB sorgulamaları dahil kişisel puanlama önem arz etmektedir.
Kiralık otonun arıza veya kaza sonrası serviste kalacağı günler için ücret talebi kiralayanın kaza durumunda alkol ve uyuşturucu etkisinde olmaması ve 100% kusursuz olduğunun trafik polisi raporu eşliğinde belirtilmesi ile mümkündür. Kaza durumunda alkol/uyuşturucu ve 100% kusur bulunması halinde aracın serviste kalma bedeli ilgili kullanıcıdan tahsil edilir.
Aracı Antalya Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminalinden teslim alabilirsiniz. Hotel/Marina teslim rent a car veya adres teslim araba kiralama hizmetleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Antalya Havalimanı harici ücretler için lütfen Roadmark çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.
Araçlarımızın hepsi şirketimiz adına kayıtlı, rent a car kaskolu, yasal kiralık araçlardır. Şahıs aracı firmamızda kesinlikle kullanılmamaktadır. Hizmetimiz kurumsaldır.
Araç kiralama fiyatlarına %18 KDV dahildir, kredi kartı ödemeleri için herhangi bir komisyon bedeli alınmaz.


Son Güncelleme:

MOBİL UYGULAMALAR

© 2021 rentacar.rideo.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X